Zistenie

Autor: Stanislav Barta | 4.11.2011 o 7:19 | (upravené 22.11.2011 o 20:39) Karma článku: 6,51 | Prečítané:  1006x

Dnes, keď som premýšľal nad témou môjho blogovania, prišiel som k záveru, že písať o pekných a pozitívnych veciach nie je vôbec jednoduché. Čo písať, myslieť na pekné a pozitívne, nie je ľahké a jednoduché. Musíte sa to naučiť. Zvykneme sa rozprávať o neúspechoch, nezdaroch a to nie len vlastných, alebo väčšinou nie o vlastných, polemizujeme o tom ako sa to nedá, ako je to problém... Nadávame na prácu, potom na šéfa v práci, na kolegyňu, na priateľa, partnera, manžela...Zapneme si správy a okrem nešťastí, katastrof, vrážd a úniku peňazí nás daňových poplatníkov, tvorí zvyšok informačného blogu ani nie 5%. Samé negatíva, samý smútok, samá krv a násilie. Už si to ani neuvedomujeme tú zlú energiu všade okolo nás, stali sme sa jej súčasťou, stali sme sa závislí od nej. Ja však odmietam tento vplyv, nechcem byť jej súčasťou, nechcem byť šíriteľom negatívnych myšlienok. Chcem byť pozitívny, chcem vysielať pozitívnu energiu a pozitívne zmýšľať.

Nedávno kvantový fyzici prišli na zaujímavú skutočnosť - myšlienka má hmotu. Megaobjav! Tak to je naozaj sila. Skúste sa nad tým trošku zamyslieť. To aké je naše myslenie, aké sú naše myšlienky, má vplyv na všetko okolo nás, na svet ako taký. Túto skutočnosť potvrdila už aj odborná verejnosť. Tú skutočnosť, ktorá bola ešte nedávno v čisto spirituálnej rovine a hypotetickej rovine. Začíname to registrovať, hlavne tí čítaniachtiví, ako rastie ponuka motivačnej literatúry, titulov plných pozitívneho myslenia. Určite sa k mnohým z vás dostala informácia o knihe Secret od autorky Rhondy Byrne. Mnohí z vás ju aj čítali, tí, ktorí nie, vrelo odporúčam. Táto kniha sa stala obrovským bestsellerom. Veľmi pekne, jednoducho a ľudsky je vysvetlený princíp sily príťažlivosti a pozitívneho myslenia. Odborníci z rôznych oblastí, nevynímajúc už spomenutých kvantových fyzikov, sa vyjadrujú na tému energia, pozitívne myslenie, hmota. Všetci sa zhodujú na ovplyvňovaní a tvorení sveta, formovaní budúcnosti len prostredníctvom našich myšlienok. Nikdy by som tomu neveril, že moje myšlienky môžu mať vplyv na iných ľudí, na náš svet na náš vesmír. Už tomu verím. Prispôsobujem svoje myšlienkové pochody, sústreďujem sa na pozitívne myslenie a naladenie sa, vysielam pozitívnu energiu. Predstavte si akú v sebe skrývate silu, akú energiu a je len na vás ako ju usmerníte, ako ju využijete. Len uvedomenie si tohto faktu má v sebe neuveriteľnú energiu. Skúste to aj vy, snažte sa aj vy a pocítite to aj vy.

Posielam vám všetkým toľko pozitívnej energie, koľko si želáte. Buďte šťastní, buďte usmievaví a tešte sa zo života tak ako ja.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

DOMOV

Ministra SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta, problémom sú stíhačky

Modernizáciu slovenského letectva chce minister odložiť.

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.


Už ste čítali?