Urobil som rozhodnutie

Autor: Stanislav Barta | 3.11.2011 o 8:12 | (upravené 22.11.2011 o 20:39) Karma článku: 2,85 | Prečítané:  1077x

Ako som vám už v minulom blogu napísal, život je o rozhodnutiach. Máme možnosť sa rozhodnúť, vybrať si. Rozhodujeme sa a vyberáme si. Tým určujeme náš smer, našu budúcnosť. Prehodíte takú pomyselnú výhybku a odkloníte váš vlak života. Výsledok vášho rozhodnutia sa dozviete až keď prídete do cieľovej stanice, avšak správnosť vašej voľby viete už niekoľko zástavok pred konečnou stanicou. Je len na vás, či zotrváte a utvrdíte sa v nesprávnom rozhodnutí, ktoré ste urobili pred niekoľkými dňami, týždňami, mesiacmi či už rokmi. Ja som také rozhodnutie urobil pred niekoľkými dňami, prehodil som výhybku a určil nový smer môjho vlaku. Chcel by som sa s vami podeliť o pocity a názory, keď budem prechádzať rôznymi stanicami.

Stal som sa súčasťou spoločnosti, ktorá sa venuje realitnej činnosti, sprostredkovaniu predaja bytov, domov a tiež aj pozemkov, alias rezidenčným nehnuteľnostiam. Našou hlavnou filozofiou je proklientský prístup k našim klientom. Vážime si každého klienta, pristupujeme k nemu veľmi individuálne a profesionálne, v zmysle vážnosti služby, akou bezpochyby predaj niekoľko miliónovej nehnuteľnosti je. Každú nehnuteľnosť poznáme osobne, každého majiteľa poznáme osobne. Úplnou samozrejmosťou je analyzovanie trhu, jeho ďalší vývoj, sledovanie zmien, trendov, novelizácií v zákonoch. O všetkých týchto skutočnostiach priebežne informujeme našich klientov, spravidla to býva raz do týždňa. Nespornou výhodou je poskytovanie dvojitej právnej ochrany (náš interný právnik poskytujúci bežný právny servis a externý advokát autorizujúci zmluvy). Pokiaľ potrebujete nasmerovať a pripraviť najlepšiu možnú alternatívu financovania kúpy vami vybratej nehnuteľnosti prostredníctvom bankových peňazí, stačí sa na nás obrátiť. Je toho ešte veľa, čo ponúkame avšak zosumarizované a podčiarknuté, sme tím profesionálov, ktorí sa o vás postarajú na VIP úrovni. Sme ľudia, ktorým môžete dôverovať.

Toto je môj profi profil, toto je môj smer, toto je moja cieľová stanica. Individuálna starostlivosť o mojich klientov je na prvom mieste. Chcem aby si ma spájali s pozitívnymi pocitmi, chcem aby sa im pri spomienke na mňa vyčaril úsmev na tvári spolu s hrejivým, blaženým pocitom. Chcem im dať kúsok seba, kúsok pozitívnej energie, kúsok lásky.

 

Posielam vám všetkým toľko pozitívnej energie, koľko si želáte. Buďte šťastní, buďte usmievaví a tešte sa zo života tak ako ja.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

DOMOV

Ministra SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta, problémom sú stíhačky

Modernizáciu slovenského letectva chce minister odložiť.

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.


Už ste čítali?