Keď zrazu viete, že to dokážete

Autor: Stanislav Barta | 26.10.2011 o 9:10 | Karma článku: 4,38 | Prečítané:  1098x

  Je sobota ráno, teda presnejšie 9.30 a snažím sa nájsť si miesto na sedenie. Už v tom čase je totiž v hale, resp. v hokejovej aréne vyše 5.000 informácie hladných ľudí. Našťastie sa mi to aj s pomocou mojich šikovnejších kolegov podarí a sedím, pripravený na maratón spíkrov, koniec ktorého usporiadatelia avizovali na pol noc. Áno, dobre vidíte, od 10.00 - 24.00! Neviem, či ste to niekedy zažili, ja nie, bol to môj prvý megaseminár avšak určite nie posledný. Keď mi prvý krát povedali o trvaní tohto školenia, tak moja reakcia bola: To nemyslíš vážne?! No keďže som už mal zakúpenú vstupenku, neriešil som to a čakal, čo mi to dá, ako ma to posunie ďalej.10,9,8,..1,vitajte a naštartujte všetky vaše zmysly, začíname, zaznel hlas z naozaj profi audio systému, rozsvietili sa svetlá, obrazovky a s nimi samozrejme aj naše zmysly.  

 

Vystriedalo sa snáď 25 špičkových spíkrov v kombinácii s úspešnými ľuďmi, ktorí už vo svojich ani nie 30 rokoch, mali príjem vyšší ako niekoľko 10 tisíc až 100 tisíc dolárov za mesiac. Samozrejme žiadny z nich povolaním „syn alebo dcéra". Úspech a uznanie si vybudovali sami a na doplnenie, neboli to američania ale pochádzali z krajín, kde ako sa u nás hovorí „nemali na ružiach ustlané". Oni to však dokázali a chceli sa o tento ich úspech, životný príbeh podeliť s nami. Odovzdať nám ich postrehy, skúsenosti, tú energiu a životný entuziazmus. Bolo z nich cítiť ten náboj, tú pozitívnu energiu v celej aréne. Strhla vás, schmatla vás a doslova vymrštila do iných dimenzií. Zrazu ste vedeli, že to dokážete aj vy, že na to máte aj vy a že je iba na vás ako si vybudujete svoj život. Neexistuje žiadne možno, snáď, ja na to nemám, mne sa to nepodarí! Naopak zrazu ste cítili zhmotňujúce sa slová: určite, to dokážem, na to mám, za ktorými sa stačilo iba načiahnuť a vziať si ich k sebe do života. Cítili ste ich spriaznenosť s vami, ich ľahkosť a láskavosť. Cítili ste, že sa zrazu vo vás niečo zmenilo! Váš život sa zmenil! Váš pohľad na život sa zmenil! Už to nikdy nebude také ako včera! Už vlastne nikdy nebude včera! Bude iba zajtra a pozajtra a...bude iba vaša budúcnosť a budete vy ako jej scenárista, režisér aj herec v jednej osobe.

Poviem vám, je to niečo! Stačí zmeniť PIN kód vášho života a osvojiť si vlastnosti ako: nadšenie, pracovitosť, vytrvalosť, vzdelávať sa, zdokonalovať sa, odhodlanie nikdy to nevzdať a úspech máte zaručený. Toto je recept na úspech. Stačí iba chcieť a urobiť rozhodnutie. Urobiť ten prvý a zároveň najťažší krôčik a potom ešte jeden a ešte jeden. No nie je to nádhera!

Posielam vám všetkým toľko pozitívnej energie, koľko vám len môžem dať a verte, že jej mám naozaj dosť pre vás všetkých. :D

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

DOMOV

Ministra SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta, problémom sú stíhačky

Modernizáciu slovenského letectva chce minister odložiť.

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.


Už ste čítali?